OBJEDNÁVKA/CENÍK

 • Dort a ostatní dobroty objednávejte nejlépe IHNED, kdy znáte datum Vaší události. Vše si dělám sama, a tak nezaručím volnou kapacitu „na poslední chvíli“. Nejpozdějším okamžikem pro rezervaci termínu jsou 2 týdny před, v případě svateb i půl roku před dnem „D“.
 • Objednávka se stává závaznou až po úhradě stanovené zálohy, tj. 500 Kč na běžný dort, 1 000 Kč v případě svatby. Výše zálohy se odečte z celkově ceny hotového dortu. 
 • Vaše přání můžete zaslat prostřednictvím OBJEDNÁVKOVÉHO FORMULÁŘE, na  EMAIL, prostřednictvím  FACEBOOKU či INSTAGRAMU, nebo objednat TELEFONICKY.
 • Pokud si téma žádá osobní schůzku, proběhne dle vzájemné domluvy.

CENA


DORTY


Každý dort, každé téma vyžaduje jinou péči, proto nelze stanovit jednotnou cenu. Ráda Vám připravím cenovou kalkulaci na konkrétní přání.

Cena základní velikosti dortu, tj. 8-10 porcí se 
pohybuje od 1 600 Kč. 
V ceně dortu je zahrnuta jedna figurka či jiná 
modelovaná dekorace. 
Cena tvarovaného dortu, tzv. 3D dortu od 1800 Kč.
Cena SVATEBNÍCH dortů se odvíjí od počtu porcí, 
typu a množství dekorace. 
Tzv. "NAHÁČ" s ovocem/květinami...od 110 Kč/porci. 
POTAHOVANÝ či TVAROVANÝ dort..od 130 Kč/porci.

Dort Vám připravím na pevnou podložku a předám v krabici, ve které ho bezpečně přepravíte – nejlépe v kufru auta, či před přední sedačkou. V letních měsících si dort převezete v tzv. lednici, aby nepřišel k úhoně.

V ojedinělých případech, nebo po vzájemné domluvě je možné objednat dort i s doručením. U svatebních objednávek se přeprava řeší individuálně, kompletní servis je samozřejmostí.

 

 


CUPCAKES


Malé dortíky v košíčku, tzv. cupcakes připravuji téměř ve shodných chuťových kombinacích jako dorty. Převážná většina je uvnitř plněná (ovocem, domácím džemem, čokoládou aj.) a zdobená krémem s ovocem a dalšími dekoracemi. 

Cupcakes zdobím také potahovou hmotou s mandlovou příchutí. Laděné jsou tématicky samy o sobě, nebo k narozeninovému či svatebnímu dortu.

Cena za cupcakes se pohybuje od 40 Kč/ks. 
Minimální odběr je 10 ks/při průměru 5 cm.
Cena za cupcakes mini, tj. průměr 3,5 cm je cena 
od 25 Kč/ks. Minimální odběr je 20 ks.

 

 


MAKRONKY


Francouzské cukroví z mandlové mouky připravuji v několika, a stále přibývajících příchutích. V současné době jsou nejoblíbenější chutě malin, perníku, slaného karamelu, hrušky se skořicí, hořké čokolády, vaječného koňaku či alžírské kávy.

Cena za makronku je 23 Kč/ks, při odběru 
min. 20 ks od druhu.

 

 


SVATEBNÍ KOLÁČKY


Tradiční české svatební koláčky, vázané se čtyřmi náplněmi….domácí povidla, tvaroh, mák a ořechy.


Cena koláčku je od 3 Kč/ks, dle odebraného množství.
Minimální odběr je 1 kg koláčků, cca 330 ks.

 

 


Dále si u mne můžete objednat tématicky zdobené perníčky (potahovou hmotou), tartaletky, pusinky s potiskem, medovník, punčový dort a jiné mňamky ke kávě.:-)


 

 • Za poškožení či vady vzniklé špatnou manipulací, jízdou nebo nevhodným skladováním nenesu žádnou zodpovědnost!
 • Dort skladujte pouze v lednici při teplotě 4-8°C, ve sklepě, na balkóně či ve spíži může docházet k vlhnutí cukrových ozdob.
 • Veškeré výrobky doporučuji spotřebovat do 24 hod od převzetí.
 • Většina mých výrobků není vhodná pro osoby s různými potravinovými alergiemi a intolerancemi, není ovšem problém se domluvit, a stejné dobroty připravit i ve formě pro „znevýhodněné“, pro ně vhodnými surovinami?! Seznam alergenů zde.
 • Při pečení používám pouze kvalitní osvědčené suroviny jako je živočišné máslo, smetana, vysokoprocentní čokoláda, holandské kakao, domácí džemy, či vajíčka z domácího chovu.
 • Na potah a zdobení používám Smartflex Velvet, bezlepkovou hmotu bez alergenů, s příchutí mandlí. Na přání také méně pružný pravý marcipán.